Logotyp SGMK

Doktorant SGMK finalistą Young Investigators Award Primary care and risk factor management

Logo Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika

Doktorant Kolegium Nauk Medycznych Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika Bartłomiej Bartos został finalistą prestiżowej nagrody dla młodych badaczy przyznawanej przez Europejskie Stowarzyszenie Prewencji Kardiologicznej.

Nasz doktorant otrzymał to wyróżnienie za pracę naukową pt. „Cholesterol paradox in atrial fibrillation: is it solved in lipid-lowering drugs users”, którą zaprezentował na ESC Preventive Cardiology 2024.

Nagrody dla młodych badaczy mają na celu wspieranie oryginalnych badań i rozwoju nauki. ESC wspiera przyszłość medycyny sercowo-naczyniowej. Każdego roku przekazuje dotacje i stypendiów. Sesje, odbywające się podczas Kongresu ESC, dają młodym badaczom wyjątkową okazję do zaprezentowania swoich najbardziej innowacyjnych i nowatorskich badań.

Bartłomiej Bartos, Doktorant Kolegium Nauk Medycznych Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika | Międzynarodowość, Interdyscyplinarność, Wysoka jakość nauczania

Uczelnia SGMK jest nowym ośrodkiem akademickim, który czerpie inspirację bezpośrednio z osiągnięć jednego z najwybitniejszych polskich naukowców, Mikołaja Kopernika. Szkoła Główna Mikołaja Kopernika zapewnia studentom bezpośredni dostęp do wiedzy naukowców i specjalistów z najlepszych ośrodków naukowych,
w tym wielu laureatów Nagrody Nobla. Od samego rozpoczęcia działalności SGMK stawia na wysoką jakość nauczania, interdyscyplinarność i międzynarodowość.

Nowe kierunki studiów podyplomowych w obszarze, cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji oraz komunikacji i futurologii

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika wyznacza trendy w nauczaniu. Uruchomiliśmy jedne z pierwszych studiów podyplomowych na kierunku Communications and strategic foresight, a także Cybersecurity and security of financial and public institutions (AI). Rekrutacja trwa do 20 czerwca br. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy również na kolejną edycję elitarnych studiów MBA „Bankowość i system finansowy”.