Noblista prof. Paul Krugman odebrał nagrodę „Futurist of the Year” SGMK

prof. Paul Krugman

Prof. Paul Krugman podczas wydarzenia wieńczącego rok akademicki Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika osobiście odebrał nagrodę „Futurist of the Year 2024” w kategorii „Bankowość” przyznaną mu w kwietniu w plebiscycie organizowanym przez Szkołę Główną Mikołaja Kopernika.

prof. Paul Krugman, prof. Fabrizio Giulimondi

Wręczenie nagrody “Futurist of The Year 2024” w kategorii Bankowość prof. Paulowi Krugmanowi

Wręczenie nagrody Futurist of the Year prof. Paulowi Krugmanowi przez rektora Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika

Plebiscyt Futurist of The Year w 2024 roku wyłonił laureatów, wybitne osobowości, zasłużonych dla przyszłości, za znaczący wkład w danej dyscyplinie w dziewięciu kategoriach: Astronomia, Gospodarka, Bankowość, Medycyna, Technologia, Filozofia/Psychologia, Cyberbezpieczeństwo, Energia i Charytatywności.

Statuetkę Futurist of The Year stanowi astrolabium pierścieniowe – najbardziej skomplikowany instrument obserwacyjny Mikołaja Kopernika – symbolizuje dążenia ludzkości do poznania każdego obszaru wszechświata.

Prof. Paul Krugman z nagrodą Futurist of the Year

Laureaci plebiscytu Futurist of The Year 2024