Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2024 – Szkoła Główna Mikołaja Kopernika z nominacją do nagrody

Nagroda Symbol 2024

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika (SGMK) otrzymała nominację do nagrody SYMBOL Nowoczesnego Kształcenia 2024.

Kapituła 14. edycji ogólnopolskiego programu prowadzonego na łamach “Monitora Biznesu”, “Rzeczypospolitej”, “Monitora Rynkowego”, “Dziennika Gazety Prawnej” oraz “Pulsu Biznesu” zdecydowała o nominacji Uczelni SGMK do tytułu Symbol 2024. Po raz kolejny działalność Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika  zostaje doceniona za wysoki poziom nauczania.

SGMK jest uczelnią publiczną, którą wyróżnia międzynarodowy charakter, interdyscyplinarność i najwyższa jakość nauczania. Nominacja do nagrody jest wyrazem docenienia dotychczasowej działalności i osiągnięć.

SYMBOL 2024 – Nagroda dla tych, którzy zmieniają świat na lepsze

SYMBOL to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów. Nagradzane są firmy i instytucje które stanowią niedościgniony wzór dla swojej branży, a ich działalność jest ukierunkowana na przyszłość, postęp oraz innowacyjne rozwiązania, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem.

W ciągu trzynastu edycji laureatami programu Symbol zostało ok. 800 instytucji. Laureaci programu to firmy i instytucje cechujące się innowacyjnością oraz i przekształcające swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji.

Międzynarodowość | Interdyscyplinarność | Wysoka jakość nauczania

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika jest miejscem nauki, które łączy interdyscyplinarnie pięć tzw. obszarów „kopernikańskich” prowadząc w ramach kolegiów w Toruniu, Olsztynie, Lublinie, Krakowie i Warszawie szkołę doktorską.

SGMK to nowa Uczelnia zapewniającą studentom bezpośredni dostęp do wiedzy naukowców i specjalistów z najlepszych ośrodków naukowych, w tym wielu laureatów Nagrody Nobla.

Kształcimy liderów przyszłości, gotowych stawić czoła wyzwaniom rewolucji cyfrowej a nasz program nauczania powstaje
i jest wprowadzany przez światowej klasy naukowców i ekspertów.

Od samego rozpoczęcia działalności SGMK stawia na wysoką jakość nauczania, interdyscyplinarność i międzynarodowość.

Nowe kierunki studiów podyplomowych w obszarze, cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji oraz komunikacji i futurologii

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika wyznacza trendy w nauczaniu. Uruchomiliśmy jedne z pierwszych studiów podyplomowych na kierunku Communications and strategic foresight, a także Cybersecurity and security of
financial and public institutions (AI)
.

Serdecznie zapraszamy również na kolejną edycję elitarnych studiów MBA „Bankowość i system finansowy”.

Trwa rekrutacja, zapraszamy! www.sgmk.edu.pl/rekrutacja