Współpraca SGMK z Uniwersytetem Trnawskim

Uniwersytet Trnawski to kolejna uczelnia zagraniczna, z którą Szkoła Główna Mikołaja Kopernika nawiązała współpracę. W dniu 27 września br. podpisano umowę o współpracy naukowej między Kolegium Nauk Prawnych SGMK a Wydziałem Prawa Uniwersytetu Trnawskiego w Trnawie.

W imieniu SGMK memorandum o współpracy podpisał ks. prof. Paweł Lewandowski, Prodziekan Kolegium Nauk Prawnych. W imieniu Uniwersytetu Trnawskiego memorandum podpisała prof. Marianna Navotná, Dziekan Wydziału Prawa.

W czerwcu br. SGMK podpisało porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Rzymskim „Foro Italico”. Porozumienia międzyuczelniane tworzą nowe możliwości dla naszych studentów i pracowników, ułatwiając wymianę wiedzy i doświadczeń. Umowa ma służyć budowaniu silnych, trwałych i owocnych relacji międzyuczelnianych, które będą wspierać rozwój akademicki i osobisty uczestników obu stron.