„Zasada kopernikańska w świetle poszukiwań życia w kosmosie” – zapraszamy na wykład Magdaleny Pilskiej-Piotrowskiej | Wykłady Kopernikańskie

W ramach cyklu: Wykładów Kopernikańskich – „Mikołaj Kopernik a Przyszłość” w Szkole Głównej Mikołaja Kopernika 20 maja br. odbędzie się kolejny otwarty, transmitowany na żywo wykład pt. „Zasada kopernikańska w świetle poszukiwań życia w kosmosie”, który poprowadzi Magdalena Pilska – Piotrowska, dyrektor Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego.

Zapraszamy do wysłuchania wykładu! https://youtube.com/live/yn2zBWELNaQ?feature=share

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na ostatni w tym roku akademickim wykład o Koperniku, który odbędzie się 10 czerwca br.,o godz. 12:00. Wygłosi go prof. dr hab. Andrzej Niedzielski p.o. Prodziekana Kolegium Astronomii i Nauk Przyrodniczych Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika, a także profesor Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na temat „Kopernika Rewolucje”.
Co tygodniowe wykłady otwarte w ramach cyklu „Wykłady Kopernikańskie – „Mikołaj Kopernik a Przyszłość” można oglądać NA ŻYWO w każdy poniedziałek o godzinie 12:00 na Kanale YouTube Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika -> youtube.com/@SzkolaKopernika.